linki Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun

O firmie

„Naszym przewodnim mottem jest sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów oraz być dla nich niezawodnym partnerem biznesowym.”

MACHTECH to firma zajmująca  się produkcją i sprzedażą części zamiennych do maszyn budowlanych. Oferujemy oryginalne części zamienne, jak również zamienniki renomowanych firm z wymaganymi atestami i certyfikatami.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment  produktów do: koparek gąsienicowych, kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek, spycharek, a szczególnie łyżki podsiębierne, skarpowe.

Jak również części do tych maszyn, takie jak: szybkozłącza, sworznie, zęby łyżek i lemieszy do takich maszyn jak:  Caterpillar, Komatsu, Volvo, Atlas, Liebherr, JCB, O&K, HSW, Harvester, Kobelco, Waryński, Menck, Case, Hanomag, Daewoo, John-Deer, Akerman, Samsung i inne.
Dodatkowo w gamie naszego asortymentu znajdą Państwo oryginalne młoty firmy RAMFOS oraz jego części takie jak: płyta adaptacyjna grot do młota, szpilka grota i inne.
Ponadto oferujemy dużą gamę części zamiennych takich jak: filtry do maszyn, smary.

Z uwagi na kilkuletnią współpracę z takimi firmami jak KOMATSU i RAMFOS możemy zaoferować naszym klientom części zamienne najwyższej jakości za rozsądną cenę.
Od samego początku naszym mottem jest szybka i skuteczna logistyka dzięki wykwalifikowanej kadrze znającej potrzeby rynku budowlanego.

Bo z  systemem transportowo-logistycznym w firmach handlowych jest jak z kobietą - żyć z nią trudno, lecz bez niej żyć się po prostu nie da.
Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy chcemy oferować usługi spełniające oczekiwania i wymagania naszych Klientów, odpowiadać na ich potrzeby, sprawić, że nasza współpraca będzie się ciągle rozwijać, a kontakty biznesowe umacniać. Jednocześnie zmierzamy do ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji naszego zespołu, polepszania organizacji oraz najważniejsze- podnoszenia jakości naszych usług.

Gwarantujemy:

  • porady doświadczonych inżynierów  przy montażu i eksploatacji zakupionej u nas części,
  • pełen serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny,
  • wymagane atesty i certyfikaty,
  • wysoką jakość usług jak również terminowość ich wykonania.
  • realizujemy zamówienia specjalne,
  • doradzamy

Serdecznie zapraszamy do współpracy :-)